تبلیغات
فناوری اطلاعات :: فناوری جهانی

فناوری اطلاعات :: فناوری جهانی

ADS
نویسنده : راه فردا شنبه 24 مهر 1389, 09:38 ق.ظ

 

 

شزكت‌های خصوصی نگران از مخابرات


رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی با تاكید بر این كه جایگاه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید تقویت شود گفت: این سازمان تنها رگولاتوری است كه امور مربوط به مخابرات كشور را انجام می‌دهد و به اعتقاد من باید كاملا بی‌طرفانه عمل كند.

 مسعود ریاضیات با اعتقاد به این‌كه مخابرات بعد از خصوصی‌سازی می‌خواهد با شركت‌های ندا یا PAP رقابت كند اظهار كرد: مشكلی كه در حال حاضر وجود دارد این است كه رگولاتوری ظاهرا قدرت خود را برای اعمال آیین‌نامه‌ها از دست داده و مخابرات خود به تنهایی عمل می‌كند.
وی افزود: از طرفی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید ارگانی كاملا مستقل برای تنظیم روابط بین دولت و بخش خصوصی اعمال نفوذ كند و اعضای این سازمان نیز باید از اندیشمندان و اساتید این رشته در بخش خصوصی و دولتی باشند تا بتوانند چارچوب مقررات مربوط به مخابرات را تنظیم كنند.
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی اظهار كرد: شركت‌های خصوصی كه به معركه وارد می‌شوند نیز باید آیین‌نامه و مقررات آن سازمان‌ها را رعایت كرده و برای خود به صورت مستقل كار نكنند.
وی تاكید كرد: شركت مخابرات ایران اگر نقش خود را به‌عنوان تامین‌كننده بستر كار ادامه دهد، مشكلی ایجاد نمی‌كند و با وجود خصوصی شدن این شركت هم‌چنان باید به وظایف و تعهداتی كه در زمان دولتی بودن داشت، عمل كند و نباید فعالیت بخش‌های خصوصی دیگر را به چالش بكشاند و این موضوع بزرگ‌ترین نگرانی بخش خصوصی است كه یك مخابرات خصوصی شده قصد رقابت نداشته باشد.


دسته بندی : جدید ترین خبرهای دنیای فناوری ,
برچسب ها : شزكت‌های خصوصی نگران از مخابرات , مخابرات , شرکت خصوصی مخابرات , اخبار IT ,موضوعات

صفحات

نویسندگان

» راه فردا (226)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :