تبلیغات
فناوری اطلاعات :: فناوری جهانی

فناوری اطلاعات :: فناوری جهانی

ADS
نویسنده : راه فردا شنبه 13 شهریور 1389, 11:15 ب.ظ
it4v.sub.ir
با انعقاد قرارداد میان همراه اول و اپراتور زین(Zain) عربستان، از این پس سیم‌كارت‌های اعتباری همراه اول نیز در عربستان آنتن می دهد.

به گزارش رسیده از روابط عمومی شركت ارتباطات سیار ایران، عباس لطفعلیان مدیركل روابط بین اپراتورهای همراه اول اعلام كرد: با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور زین(Zain) عربستان، مشتركان اعتباری هر دو اپراتور از این پس می‌توانند در كشور دیگر از مزایای یك ارتباط بین‌المللی استفاده كنند.

لطفعلیان با اشاره به اینكه این قرارداد دوطرفه است، اظهار امیدواری كرد در آینده نزدیك قرارداد رومینگ سیم‌كارت‌های اعتباری همراه اول با دو اپراتور دیگر عربستان یعنی الاتحاد و الجوال نیز منعقد گردد.

وی گفت: نرخ رومینگ سیم‌كارت‌های اعتباری همراه اول در كشور عربستان در حال حاضر با نرخ رومینگ سیم‌كارت‌های دائمی برابر است، یعنی نرخ تماس‌های دریافتی در دقیقه 167 تومان، تماس با ایران 2763 تومان، تماس داخلی در عربستان 987 تومان و نرخ ارسال پیامك 451 تومان می‌باشد.

لطفعلیان در ادامه از انعقاد قرارداد رومینگ سیم‌كارت‌های اعتباری همراه اول با اپراتورهای كشورهای پرترافیك خبر داد و گفت: برقراری این سرویس به زودی در كشورهای عراق، سوریه، تركیه و امارات امكان‌پذیر خواهد بود.

وی در پایان با اشاره به اینكه شارژینگ سیم‌كارت‌های اعتباری بصورت آنلاین انجام می‌شود، به مشتركان توصیه كرد به منظور مدیریت بهتر هزینه‌های رومینگ بین‌الملل، در سفرهای خارجی از سیم‌كارت‌های اعتباری استفاده كنند.

وی اضافه كرد: مشتركین می‌توانند قبل از سفر حج به میزان مورد نیاز نسبت به تهیه شارژ تلفن همراه خود اقدام نمایند و چنانچه در طول سفر نیاز به شارژ مجدد داشته باشند این نیاز را از طریق اینترنت(top up) و یا از طریق بستگان خود در ایران برطرف كنند.


دسته بندی : جدید ترین خبرهای دنیای فناوری , موبایل ,
برچسب ها : سیم‌كارت‌های اعتباری همراه اول در عربستان ,موضوعات

صفحات

نویسندگان

» راه فردا (226)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :